Drukuj

                                                    

 Dzięki rozszerzonemu zestawowi funkcji pracownicy są w stanie poprawić jakość obsługi klienta.

 

Firma ALE, działająca pod marką Alcatel-Lucent Enterprise, wprowadza aktualizację pakietu Alcatel-Lucent OpenTouch® Suite for SMB przeznaczoną dla małych i średnich firm, która zapewnia pracownikom łatwiejszą obsługę systemu i większą mobilność, a firmom - lepszą ciągłość biznesową. Rozszerzenia pakietu OpenTouch Suite dla MŚP obejmują nowe narzędzia ułatwiające komunikację i współpracę, które zwiększają produktywność i wydajność. Pracownicy mogą uzyskać dostęp do środowiska przedsiębiorstwa w każdej chwili, z dowolnego miejsca, za pośrednictwem aplikacji mobilnych.

Głównym elementem pakietu OpenTouch Suite dla sektora MŚP jest konwergentny serwer komunikacyjny Alcatel-Lucent OmniPCX® Office RCE w wersji 10.3. Ten bogato wyposażony w funkcje, kompleksowy system oferuje następujące nowe możliwości:

 
  • Nowe, proste w obsłudze funkcje umożliwiają komunikację głosową na dodatkowych telefonach.

·         DeskPhone 8018 to zaawansowane urządzenie o wyglądzie i obsłudze klasy korporacyjnej oferowane po przystępnej cenie. Zapewnia zaawansowane, wygodne w użyciu funkcje telefoniczne i pełnodupleksowy głośnik.

·         Pracownicy biurowi przebywający w podróży mogą bezproblemowo przekazywać połączenia między smartfonami i telefonami stacjonarnymi, wykorzystując innowacyjną technologię NFC (Near Field Communications).

·         Aplikacja IP Softphone jest teraz dostępna dla tabletów i smartfonów z systemem Android. Umożliwia ona firmie wdrożenie spójnej platformy softfonu na wszystkich najważniejszych systemach i urządzeniach firmy.

  • Nowe modele telefonów przenośnych DECT Alcatel-Lucent Enterprise zapewniają większą mobilność pracownikom w biurze.

·         DECT 8212 to bezprzewodowy, kompaktowy telefon klasy podstawowej o nowoczesnym kształcie, przeznaczony dla małych i średnich firm, obsługujący zarówno połączenia IP, jak i TDM, dostępny w atrakcyjnej cenie.

·         Solidny aparat DECT 8262 klasy korporacyjnej ze wzmocnioną obudową i ekranem chroniącym przed wstrząsami został zaprojektowany z myślą o używaniu w wymagającym otoczeniu, takim jak plac budowy, hala produkcyjna czy platformy wydobywcze ropy naftowej lub gazu ziemnego. Dzięki zintegrowanym funkcjom wykrywania utraty przytomności u długiego pozostawania w bezruchu, a także wyciąganemu przewodowi i dodatkowym funkcjom awaryjnym pracownicy zachowają łączność z resztą przedsiębiorstwa nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach.

·         W telefonach DECT historię połączeń można sprawdzić w każdej chwili.

 
  • Rozszerzone usługi sieciowe SIP, zgodność z dodatkowymi standardami łączy oraz dodatkowe funkcje bezpieczeństwa zapewniają lepszą ciągłość biznesową.

·         Rozwiązanie nadal obsługuje trunking SIP, dzięki czemu firmy nie muszą ponosić dodatkowych kosztów.

·         Aktualizacje zabezpieczeń minimalizują luki w zabezpieczeniach i maksymalizują czas pracy bez przestojów.

·         Zgodność z nowymi standardami rynkowymi dotyczącymi parametrów RFC ułatwia zapewnienie zgodności z przepisami i zgodności operacyjnej.


Serwer komunikacyjny OmniPCX Office RCE ma wbudowane rozwiązanie przeznaczone dla sektora hotelarskiego. Dzięki własnej funkcji recepcji system komunikacyjny jest w pełni zintegrowany z aplikacją hotelową i może obsługiwać nawet 200 pokojów. Rozwiązanie to jest również odpowiednie dla szpitali, domów opieki, akademików i innych podobnych środowisk.

 
O firmie ALE
ALE International jest czołowym dostawcą rozwiązań i usług komunikacyjnych dla przedsiębiorstw, od biura po chmurę, oferowanych pod wspólną marką Alcatel-Lucent Enterprise. W swoich działaniach wykorzystuje wieloletnią spuściznę innowacji i ducha przedsiębiorczości oraz globalną obecność — ma ponad 2700 pracowników w przeszło 100 krajach na całym świecie. Siedziba firmy mieści się w Paryżu.

 

Dodatkowe informacje:

Broszura dla OpenTouch Suite for SMB

Ulotka produktowa dla OmniPCX Office RCE for SMB

Ulotka produktowa dla  OmniTouch Call Center Office    

Ulotka produktowa dla 8018 DeskPhone

Ulotka produktowa dla 8212 DECT Handset

Ulotka produktowa dla 8242 DECT Handset

Ulotka produktowa dla 8262 DECT Handset